Detaydan Bütünlüğe: Tunik ve Paltolar

27 Ekim 2016

Şu ana dek tüm dikkatlerin kombininizdeki tunik ve dış giyim bütünlüğünde yoğunlaştığını hissettiniz mi? Pek sanmıyoruz!

Kuaybe Gider bu durumu fark etmiş olacak ki canlı renklerin ve geometrik desenlerin hakim olduğu tunikleri, minimal ancak detaylara indiğinizde son derece şık paltolarla kombinleyerek bakışları tek bir parçadan ziyade bütünlüğe çevrilmesini sağlayacak tasarımlar sunuyor.

Detaylardan bütüne yayılan bir şıklık yakalamayı amaçlıyorsanız, Kuaybe Gider tunik modelleri ve onların vazgeçilmez ekürisi palto modellerini stilinizin odak noktasına oturtarak hedefinize ulaşmanız çok kolay!

Paltoların Yalın Hali

Dış giyim konusunda sınırları zorlayan formlara gardırobunuzda yer açın… Kuaybe Gider 2016-17 koleksiyonunda yer alan Pride Palto modeli ile yaptığınız tüm kombinlerde stilinizle bir adım önde olacaksınız.

Yumuşak dokular ile sonbahar arasındaki bağ, Kuaybe Gider’in yeni koleksiyonunda farklı siluetlerde hayat buluyor. Bu kuvvetli çekimi minimal çizgiler ve sıcak tonlarla yansıtmayı seçen Kuaybe Gider, sadeliğiyle öne çıkan palto modelleri sayesinde, günün her saati doludizgin yaşanacak bir aşka şahitlik etmeniz mümkün.

Modern Retro Tunik Görünümleri

Hayal gücü her daim yükseklerde olan Kuaybe Gider, 2016 sonbaharında çıtayı birkaç adım daha yukarı çıkarıyor! Renkleri ve kesimleriyle sıra dışı stiller vadeden tunik modellerinin en heyecan verici tarafı ise desenlerin de artık gündemde olması!

Retro öğelerin modern, enerjisi yüksek stillerle bir arada sunulduğu Kuaybe Gider 2016-17 Sonbahar/Kış Koleksiyonunun en nadide parçaları arasında markanın demirbaşları diyebileceğimiz tunikler yer alıyor.

Son yılların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan tunik modelleri bu sezon Kuaybe Gider koleksiyonuyla yeniden yorumlanıyor. Bu koleksiyonda tuniklerin zamansız duruşu çarpıcı desenler ve sıra dışı kesimlerle güçleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.