Görünüm:
189,99 TL
180,99 TL
199,99 TL
99,99 TL
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.

TUNİK MODELLERİ İLE AYRICALIKLI HİSSEDİN

2017 yaz sezonunda hiç şüphesiz ki, moda çevreleri tarafından en çok tercih edilen renk taba... Yaşa bakmaksızın herkesin kullandığı bu renk raflarda yerini aldı. Giyim modasında tunik modelleri, pantolon modelleri ve yelek modellerinde kullanılan bu renk, aynı zamanda ayakkabı sektöründe de oldukça tercih edilmekte. Peki bu kadar çok moda olan taba rengini hangi renklerle kombin edebileceğinizi bilmiyor musunuz? Biz size yardımcı olalım…

Taba renginin tonu daha çok sonbaharı anımsattığı için, bu tonlardaki kumaşlar genelde toprak tonları sonbaharda kışlık ürünlerde karşımıza çıkar. Yeşil, taba renginin uyumlu tonlarından biridir. Açık ve koyu rengin uyumunu bu şekilde de yansıtabilirsiniz. Taba renginin diğer yan rengi ise siyahtır. Aslında siyah ile birleşen hiçbir ton uyumsuzluk içinde olamaz. Siyah diğer renklerin rüküş duruma düştüğünde bile kurtarıcıdır. Siyah ve taba renklerinden oluşan bir kombin yapacak olursak, tunik modelleri kullanarak işe başlayabiliriz. Siyah tercih edeceğiniz tunik modelleri ve pantolon modellerini taba ve yeşil renklerden oluşan bir panço ve taba rengi şık bir ayakkabı ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah ufak bir çanta ile de cool bir hava yakalayabilirsiniz.

Kuaybegider.com; kendisini tercih eden hanımların, diğer hanımlardan farklı görünmesini amaç edinmiş bir online alışveriş sitesidir.  Son moda çizgilerinin üzerinde bulunduğu tunik modelleri ile sitemizi inceleyebilir ve farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kuaybe Gider farkını diğer kategorilerimizi inceleyerek de keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.