Kuaybe Gider ile Trençkotta Kalite ve Farklılığı Yanstın
30 Ekim 2015

Yaprakların sararıp artık yolumuza halı gibi serildiği günlere gelmiş bulunuyoruz. Sonbaharın yeşili, sarısı, turuncusu gözler önündeyken havaların da bir sıcak bir soğuk olmasına aldırış etmiyoruz. Hal böyle olunca hırka mı yoksa kaban mı derken bir günümüz diğer günümüzü tutmaz oluyordu. Ne giyeceğimizi bilemediğimiz

Siyahtan Rol Çalan: LACİVERT
20 Mayıs 2015

Bu bloğumda sizlere beyazın “marin” arkadaşı, siyahın asalet ortağı, turuncunun kadim dostu “lacivert”notlarımdan bahsedicem.

Trendyol
20 Mayıs 2015

Çekimlerde başında olmadan içim rahat etmez, çok detaycı olduğumu düşünseler de, sonunda hak verdiler ;)

Aker
20 Mayıs 2015

Aker Designers Corner projesi ile Kuaybe Gider 2014 Koleksiyon Lansmanı
Aker, Bağdat caddesi mağazasında Kuaybe Gider tasarımlarına ev sahipliği yapıyor.

Paris'te 6 Gün
20 Mayıs 2015

Seine Nehri'nde tekne turu ile şehir hakkında az çok genel bilgiye sahip oluyorsunuz..
Eyfel Kulesi, Orsay Müzesi, Notre-Dame, Louvre Müzesi, Jardin des Plantes, Şanzelize Bulvarı, Pantheon, Île Saint-Louis Adası hepsinin de ortak yanı, Seine Nehri kenarında olması; aslında Aziz Louise Adası ve Notre Dame Katedrali hariç, çünkü onlar Seine Nehri’nin içindeler ;)

Modada Sadeleşme Hareketi: NORMCORE
20 Mayıs 2015

Sıradan Olmak Artık Cool!
Normcore, Norm(Normal) ve Hard(Core) kelimesinin birleşiminden doğan yeni bir kelime, yeni bir unisex trend. Normcore akımını benimseyenler için rahatlık en büyük lüks.

Monokrom
20 Mayıs 2015

Tek bir rengin farklı tonlarını tanımlayan kelime anlamına gelse de; moda terimlerinde siyah ve beyazın aynı anda kullanıldığı parçalara denir monokrom.

Simsiyah
15 Mayıs 2015

Doğada karşılığını bulamadığımız tek renk olan siyah (aslında renksizlik de denilebilir) renklerin en trendi ve asaletin sembolüdür. Işığı emen ve yok eden siyah bize hep hüzünlü matemli günleri çağrıştırarak karamsarlığı artırıcı etkiler gösterebilir.Ama böyle etkiler göstermesi bizi siyah kullanmaktan pek de alıkoymaz.

Hayyat Dergi Aralık 2014 Sayısı
15 Mayıs 2015

Modanın en önemli iletişim kanallarından biri olan dergicilik moda konusunda okuyucularına sağlam bir altyapı kazandırmanın yanında stil belirlemede ve modayı takip etme noktasında vefalı bir yardımcıdır.

Moda ve Girişimcilik Sempozyumu
07 Mayıs 2015

ASKON tarafından düzenlenen ve Türkiye’de akademik seviyede düzenlenmiş ilk moda sempozyumu olma özelliğine sahip MODA ve GİRİŞİMCİLİK SEMPOZYUMU aralık ayı içerisinde ASKON genel merkezinde gerçekleşti.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.