Klasik Blazer Modellerine Modern Yorum

29 Kasım 2016

Kuaybe Gider, her koleksiyonunda geniş yer verdiği blazer modellerini bir tutkuya dönüştürdü. Geçtiğimiz yaz sezonunda açık tonlarda yer verdiği blazer modellerine, 2016-17 koleksiyonunda da geniş yer veriyor.

Erkek giyiminden kadın dolabına sıçrayan blazer’lar her geçen gün feminenliğin sınırlarını zorluyorlar. Daralan kalıpları ve kumaşlarda desenlerin de yer buluyor olmasıyla giyim kombinlerinde sıkça tercih edilmeye başlandı. Öyle ki günün her saatine ve hemen her parçaya kolaylıkla adapte olabilen joker bir seçime dönüşüyor.

Kuaybe Gider Lacivert Spark Blazer şık bir gömlek ile kombinlenerek iş temponuza eşlik edebilir, Soft Clouds Blazer ise şık davetler ve akşam yemekleri için ideal bir kurtarıcı olabilir.

Zamansız ve Kurtarıcı Blazer’lar

Kuaybe Gider kruvaze blazer ceketleri, detaylı kumaşları, yüksek kaliteli işçiliğiyle maskülen çizgileri kış renkleriyle birleştiriyor. Modern kadının çabasız şıklığında anahtar parça olacak blazer ceket modelleri sonbahar kış mevsiminin öne çıkan renklerinden siyah, lacivert ve soft bej ile birleşiyor.

Kuaybe Gider blazer ceket tasarımlarıyla, gündüzden geceye günün her saatinde hatta ansızın ortaya çıkan davetlerde şık ve zamansız olmak isteyen kadınlar için ikonik tasarımlar sunuyor.

Modern dünyada yoğun ve dolu dolu yaşayan şehirli kadınlara kolaylık sağlamayı da amaçlayan Kuaybe Gider, blazer modelleri ile günün en rahat ve en iyi görünümünü vaat ediyor.

Blazer Ceketler Trençkotun Tahtına Aday

Dolapların yeni jokeri blazer ceketler, trençkotun tahtına aday!

Her stile ve her parçaya kolaylıkla adapte olabilen ve sabahtan akşama geçebilen blazer ceketler, renkleri ve desenleriyle alışveriş listelerinin başını çekiyor.

Sonbahar kış mevsiminde yağışsız havaların en bilinen parçası tençkotları tahtından eden bu yeni joker parçayla tanışın, gözlerinizi alıştırın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.