Tunik Modelleri Ve Asimetrik Kesimler

20 Ocak 2018

Tunikler kadın giyimin olmazsa olmazlarındandır. Hem vücut hatlarını gizlemesi açısından hem de şık bir görüntü oluşturması açısında sıkça tercih ediliyor. Ancak düz tuniklerin modada geride kalması yerine asimetrik tasarım tunikleri getirdi. Bu tunikler hem trend olması hem de asimetrik görüntünün oluşturduğu yaratıcı kombinler sayesinde çok sevildi. Kuaybegider.com sitesi, en iyi tasarımcıların elinden çıkan tunik modelleri ile günlük giyime yeni bir soluk getirdi.

farkli tasarim tunikler

Her Mevsime Bir Tunik

Mevsim şartları da göz önünde bulundurularak oluşturulan tunikler, asimetrik detaylar ile destekleniyor. Kalça boylarından başlayarak dize kadar asimetrik kesimler ile dizayn edilen bu tunik modelleri Kuaybegider.com sitesinde çok uygun fiyatlar ile satışta. Kırmızı, camel, bordo, mürdüm ve grinin en güzel tonları ile hazırlanan bu modeller, hem spor hem de klasik giyime uyum sağlıyor. Ayrıca renkli severler de unutulmamış. Hem yaka detayında hem de asimetri detayında iki farklı renk kullanılan tunikler, hareketli ayrıntıları ile dikkat çekiyor.

asimetrik kesim tunikler

Tül ve Ekose Detayları

Tülü unutmak olmaz. Son yılların en gözde kumaşlarından olan tül, bu tuniklere de uygulanmış. Kuaybegider.com sitesinde yer alan bu modeller ekose detaylar ile de dikkat topluyor. Daha çok spor tarzı benimseyenlere özel gömlek tunikler bu yılın gözdelerinden olacak gibi görünüyor. Kaliteli ürün arayışında olanlar için oluşturulmuş bu site, en güzel kumaşlardan oluşan bu tasarım tunikleri, çok uygun fiyatlar ile ziyaretçilerine gönderiyor.

gomlek tunik cesitleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.