Baharlık Trençkotlarda Hardal Rüzgarı

10 Mayıs 2018

Dış giyim olarak bilinen mont, parka ve yağmurlukların yanı sıra son zamanların gözdesi trençkotlar olmuştur. Mevsim geçişlerinde özellikle bahar aylarının vazgeçilmez dış giysisi haline gelmiştir. Ne sıcak ne serin diyebileceğimiz bu havalarda dışarı çıkarken tam da havayla uyumlu giysi trençkotlardır. Her zevke, vücut tipine, ve yaşa göre kadın trençkot modelleri  Kuaybegider.com'da satışa sunulmuştur. Modayı da takip etmek isteyen herkesin buluşma noktasıdır. Özellikle son zamanların modası haline gelen baharlık trençkotlarda hardal rüzgarı esmekte. Göze olan hitabı ile gardıropları süsleyecek olan bu renk özellikle kot üstünde şıklığınızı tamamlayacaktır. Uzun ya da kısa olarak tercihlere göre de çeşitliliği mevcuttur.

kadin trenckot modelleri

Renkler Ve Zevkler Meselesi

Herkesin giyim konusunda farklı renk tercihleri vardır. Bir kesim siyah ağırlıklı giyerken diğer bir kesim mavi ağırlıklı giyinebilir. Fakat yeni moda da denilebilecek farklı renklerin cümbüşü bu bahar vitrinleri süslemektedir. Özellikle trençkotlara çok yakışan hardal bu sezon büyük ilgi göreceğe benziyor. Hardal ile birlikte hangi rengi tercih ederseniz edin kolayca uyumu yakalayabilirsiniz. Sıcak tonlarla hardal oldukça iddialı bir seçim olacaktır.

hardal rengi trenckot

Mevsim geçişlerini şıklığınızla doldurun. Dış giyimde yeni bir çağ başlatacak olan kapüşonlu trençkot modelleri uzun süre vitrinlerde yerini koruyacak. Vitrinlerden kolay kolay kalkmayacak ve gardıropları süslemeye devam edecek gibi görünüyor. Trençkotlarınıza uygun elbise seçimi hakkındaki blog yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

uzun trenckot tasarim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.