Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tasarım Jile Elbise

Günlük hayatta kişilerin oldukça çok fazla tercih ettikleri kıyafetlerden birisi de jile elbise tarzı kıyafetlerdir. Özellikle yaz mevsiminde tercih edilmekte olan bu kıyafetler zamanla modanın etkisi ise kış mevsiminde de rahatlıkla kullanılmaya başlanmıştır. Kuaybegider.com alışveriş sitesi de yarattığı tarzı ile kişilerin zevk ve tercihlerine göre oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

Uzun Jile Elbise Modelleri

Jile tek parça halinde elbise gibi bileklere kadar uzanan bir kıyafettir. Bu kıyafetin elbiseden tek farkı kol detaylarının olmamasıdır. Kol detayları olmadığı gibi hem ön kısmının görünüşünde hem de arka tarafında salaş bir hava yansıtmaktadır. Yaz mevsiminde kadınlar tarafından severek kullanılan jile elbise modelleri ve özellikle hamilelik döneminde rahatlığından dolayı tercih edilmektedir. Uzun jile elbise deyince insanların aklına şile bezinden yapılmış ince uçuş uçuş bir kıyafet gelmekteydi. Ancak modanın değişmesi ile bu kıyafetler artık kış mevsiminde bile tercih edilmektedir.

Jile Nasıl Kombin Edilebilir?

Jile elbise tasarımları çok fazla alanda gözünüze hoş gelebilir. Yaz mevsiminde plajda gezen insanlar mayo ve bikini takımının üzerine incecik kumaştan tasarım jile tercih edebilirler. Plaj çantası ve parmak arası terlikler ile oldukça güzel bir kombin oluşturmaktadır. Ya da spor ayakkabınızla gündüz gezmelerinizde salaşlığın tadını jile elbiselerle çıkarabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde oldukça fazla ürün seçeneği bulmak mümkündür. Bir başka kullanım alanı ise gömlek ve bluzlerle kombin seçeneğidir. Kadın giyimde de hem yaz hem kış mevsiminde jileler tercih edilmeye başlanmıştır. Kazaklar ya da uzun kollu gömleklerle tarz kapalı kombinler elde edebileceğiniz jile elbise modelleri taksitli ödeme avantajlarıyla kuaybegider.com’da!

Jile Elbise Çeşitleri

Jile elbiseler etek kesimine göre farklılık gösterebilir. Düz kalem kesim veya daha farklı açılan eteklerden oluşan parçaları da bulmak ve kombin etmek oldukça kolaydır. Muhafazakar giyim seçenekleri arasında tek parça olmasından dolayı oldukça önemli bir yere sahiptir. Yine gömlek veya içerisine bir badi tarzı kıyafetler ile tercih edilebilmektedir. Özel gecelerde altına şık bir topuklu ayakkabı ile bir davete katılabilir veya spor bir ayakkabı ile spor şıklığı yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.