Sipariş ve Teslimat

SİPARİŞ VE TESLİMAT

TESLİMAT;

Siparişim ne zaman Kargolanır? www.kuaybegider.com üzerinden saat 16:00 a(cumartesi 12:00 a) kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ve tatil günlerine denk gelen siparişler takip eden ilk iş günü kargolanır. Siparişiniz kargoya verildiğinde size mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişim ne zaman teslim olur?  Siparişinizin kargoya teslim edilmesinden itibaren mesafeye bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim olur. Belirttiğiniz adreste bulunamadığınız durumda, Kargo şirketi paketinizin bulunduğu şubeyi belirten bir not bırakır ve paketiniz şubeden teslim almanız için üç (3)  gün bekletilir. Üç gün içinde teslim alınmayan kargolar bize iade edilir.

Siparişinizin durumunu nasıl kontrol edebilirim? Siparişiniz kargoya verildikten sonra size gelen bilgilendirme mailinde “kargo takip” numaranızda olacaktır. Bu kargo takip numarası ile http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/sayfalar/kargom-nerede.aspxlinkinden kargonuzu durumunu izleyebilirsiniz.

Sipariş teslimat bilgilerimi değiştirebilir miyim? Siparişinizin durumu “sipariş hazırlanıyor”  şeklinde ise Teslimat adresi, alıcı adı gibi değişiklikleri yapabilirsiniz. Değişiklik yapmak  için bizi arayabilir yada mail atabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?  www.kuaybegider.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye İçin 19,90 TL dır.

Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyorsunuz? www.kuaybegider.com un lojistik partneri “YURTİÇİ KARGO” dur. Siparişleriniz  “YURTİÇİ KARGO” ile belirtiğiniz adrese ulaştırılır.

Yurt dışına teslimatınız var mı? Yurt dışı siparişleriniz sitemiz üzerinden alınamamaktadır. Yurt dışı siparişleriniz için WhatsApp aracılığı ile 0530 415 59 39 nolu telefondan ve [email protected] mail adresinden iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.