Görünüm:
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Pantolon Tasarımları

Pantolon en sık kullanılan tekstil kıyafetlerinden biridir. Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin her yaş ve bedene uygun şekilde pantolon kullanılır. Modellerinde farklılık gözlense de amaç hep aynıdır. Rahatlığı yakaladığınızda doğru pantolonu da buldunuz demektir. Bedeninize ve zevkinize uygun pantolon modellerine Kuaybegider.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kuaybegider.com Pantolon Modelleri

Sadece bayan giyimi üzerine online satış yapılan sitede, hoş farklı modellere rastlayabilirsiniz. En çok kullanılan ve son zamanlarda daha çok ilgi gören modeller arasında hem rahat hem de şık olan pantolon gruplarından lastik bel, boru paça ve bilek paça modeller yer almaktadır. Fakat daha farklı kadın pantolon modellerinden hoşlananlar için de bol paça pantolon modelleri de mevcut. Renk seçenekleri arasında iddialı renklerde yer almakta. İş yerlerinde daha çok pantolon giymeyi tercih eden bayanların Kuaybegider.com adresi uğrak noktası olmuş durumda.

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Her türlü kıyafet ile kombin yapmanız sağlanabilir. Pantolon üzerine giyilebilen badi, t-shirt, gömlek ya da triko tarzı üst giyimler daha çok uyumludur. Alt giyim olarak seçtiğiniz pantolon tarzının da üst giyim üzerinde etkisi oldukça fazladır. T-shirt ve jean pantolon uyumu yapıldığında spor tarzı benimsersiniz. Kumaş ya da keten pantolonların üzerine en çok yakışan gömlek modelleri daha klasik tarz üst giyimlerdir. Genelde iş yerinde şıklığı yakalamak amacıyla kullanılır. Zarif ve şık giyinmekten hoşlanan birisi iseniz dar paça bilek pantolonlar da sizin tarzınıza uygun modellerdir. Her modaya ve modele uygun Kuaybegider.com adresinden tasarım pantolon ürünlere ulaşabilirsiniz. Mağazamızdan kareli, desenli, düz ve iddialı renklere, keten, kumaş, dar ve bol paça, şalvar tip modellerine de rastlamanız mümkün.

Uygun Fiyat Pantolon Tercihleri

Her bedende her model asil ya da düzgün duracaktır gibi bir kural söz konusu olamaz. Bedeninizi tanımalı ve bedeninize uygun pantolon modelleri tercih etmelisiniz. Zayıf bir bünyeniz var ise bol paça modeller salaş durabilir. Bilek modeller fit bedende daha kibar durmakta, bol ve şalvar tipi pantolonlarda ise daha kilolu kadınlara yakıştığından tercih edilmektedir. Bedeninize göre uygun fiyat pantolon modellerini Kuaybegider.com adresinden inceleyip temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.