Her Zaman Zirvede: Kuaybe Gider

21 Ekim 2016

Başarılı olmak ve bunu sürdürülebilir kılmak bu ülkede çok az kadının sahip olduğu bir durum… Onun bu başarısı işini iyi yapmak, profesyonellikten uzaklaşmamak, çok çalışmaktan geliyor. Kuaybe Gider ‘in yıllardır sosyal medya kanalları aracılığıyla hayatımızda olan bu duruşu, birçok kişiye de ilham kaynağı oluyor.

Yeni nesil sosyal medya takipçilerinin iştahı epeyce bol, çok çabuk tüketen bir kitle ile başa çıkabilmek de herkesin başarabileceği bir durum değil. Ancak Kuaybe Gider sürekli kendini yenileyerek en çok tercih edilen isimlerden biri olmayı ve markasını güçlü bir biçimde geleceğe taşımayı sürdürüyor.

Zamansız stili, kendinden emin duruşu ve özgün tasarımlarıyla Kuaybe Gider, Cielo Sereno ismini verdiği 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile sezona giriş yapıyor. Bu yepyeni koleksiyon haliyle hepimizi heyecanlandırdı. Bu yeni koleksiyonu vesile kıldık ve Kuaybe Gider’in stilini, onu mutlu eden kıyafet seçimlerini mercek altına aldık.

Doğru Yolda, Emin Adımlar

Tesettürlüyüm fakat yaptığım tasarımlar daha geniş kitlelere hitap ediyor. Tek yönlü tasarım yapmak sınırlayıcı olur. Yaptığımız tasarımlar tesettürlü kadınlar ve ölçülü giyinmeyi tercih eden kadınlar tarafından daha çok tercih ediliyor.” diyen Kuaybe Gider, abartı ve gösterişten  uzak minimalist çizgisiyle tesettür giyim anlayışında devrim niteliğinde değişiklikler yapıyor.

 

Şehirli minimal stili ve maskülen kesimlerin dayanılmaz pratikliğini kapsayan tasarımları hayatımızı yörüngesinde döndürmeye devam ederken Kuaybe Gider’in yeni koleksiyonu Cielo Sereno kreatif ve özgün modelleri ile büyük beğeni toplayacak gibi gözüküyor.

“Ne giydiğinizin önemli olduğu kadar, onu nasıl kombinlediğinizin de önemli olduğunun” altını çizen Kuaybe Gider, özgün olmak isteyenlere sezonun asimetrik bluzları, geometrik desenleri, minimal trençkot modelleri ve paltoları ile gönderme yapıyor. Ayrıca retro esintileri modern kesimlerle birleştirmeyi çokça seven Kuaybe Gider, farklı ve kaliteli tasarımlarıyla yeni trendlere öncülük ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.