Tepeden Tırnağa Krizantem

29 Kasım 2016

''Sezonun rengi ne?'' sorusunun bu kış tek bir cevabı yok! 2016-17 Sonbahar/Kış sezonunda krizantem çiçeklerinin renkleri kendini gösteriyor. 

uzun tunik fiyatlari

Krizantem çiçekleri birçok renge sahiptir ama Kuaybe Gider 2016-17 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda pembenin gülkurusuna yakın bir tonuyla karşımıza çıkıyor. Bu yaz her yerde gördüğümüz pembe tonları kış için yeni bir forma bürünüyor. Gülkurusu etkisindeki pembe tonu bu sezon hayatınıza tatlı bir renk getirecek.

Serin Havaların Sıcak Rengi

Serin Sonbahar-Kış aylarına en çok doğal ve sakin renkler yakışıyor.

krizantem tunik tasarimlari

Rengin ötesinde kumaş ve tasarımlarla da doğaya yakın olmayı tercih eden tasarımcılardan Kuaybe Gider, krizantem (kasımpatı) çiçeklerinden ilhamla hazırladığı elbiseler, paltolar ve tuniklerle ile modern şehirli kadınını yeniden yorumluyor. İşte bu yüzden yeni sezonun kazanan rengi hiç şüphesiz krizantem!

uzun tunik kombin

Pembenin masumiyetini gülkurusu renginin sıcaklığıyla birleştiren bu büyüleyici küllü ton kışın her moduna ayak uydurabilecek kadar güçlü bir renk. Kışa yeni bir imajla girmek istiyorsanız mucizevî krizantem palto, tunik ve elbise modellerine kombinlerinizde yer verin.

Şımartan Deneyim

Krizantem Luce Tunik, Krizantem Mistero Tunik, Krizantem Pride Palto, Krizantem Misstero Pantolon, Krizantem Stolz Bluz, Krizantem Stolz Pileli Pantolon Krizantem Luce Bluz ve Krizantem Stolz Valonlu Elbise’nin şehirli görünümleri ve sakinleştirici rengiyle duyuları rahatlatıyor.

uzun elbise tasarim

Kuaybe Gider 2016-17 Sonbahar Kış koleksiyonunda göze çarpan krizantem tonlarındaki mükemmel parçalarla bu sezon kendinizi şımartın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.